+38 (067) 630 58 74
Догляд за виробами Ligne Roset

Ligne Roset пропонує широкий вибір оббивних тканин і матеріалів, за допомогою яких ви можете здійснити найзаповітніші бажання: оформити інтер’єр саме так, як завжди хотілося, або як цього вимагає ситуація. Ми створили палітру з понад 500 комбінацій матеріалів, кольорів, фактур, з урахуванням їхнього зовнішнього вигляду, стилю, зносостійкості, світлочутливості та особливостей догляду.

Гладка бавовна, рельєфний жаккард, м’який оксамит, тепла шерсть, невибаглива мікрофібра – у різних кольорах від пастельних до найяскравіших – Ligne Roset проводить ретельний відбір, тестування та обробку тканин. Не варто забувати і про високоякісну шкіру від найкращих європейських постачальників.

При виборі оббивного матеріалу зверніться за порадою до наших спеціалістів! Ви дізнаєтеся, як правильно інвестувати в меблі, щоб вони радували вас довгі роки, а також отримайте практичні рекомендації щодо догляду за ними. Вони особливо знадобляться тим, у кого в будинку є діти та домашні тварини або створені особливі, нестандартні умови.

Враховуйте той факт, що Ligne Roset віддає перевагу стилю casual. Тому у більшості наших моделей чохли сидять не туго, а трохи вільно, що може з часом привести до утворення легких складок, що ніяк не псують зовнішній вигляд меблів.

Щоб якомога довше насолоджуватися вибраними вами диванами або кріслами, уважно ознайомтеся з інструкцією з експлуатації, що додається до кожної моделі. У ній міститься корисна інформація про матеріал та особливості догляду за ним, поради щодо видалення плям та чищення.

Із задоволенням відповімо на Ваші запитання

    Поставте своє питання